Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chibi Maruko-Chan TV Movie OVA BD BOXSET 1990 864p BluRay x264 AAC-Shiniori
#1

[Image: 9WYrSx.jpg]

Seri, Maruko adında, Shizuoka Bölgesi'nde yaşayan bir ilkokul öğrencisinin yaşamını anlatıyor, temel olarak. Maruko'nun ailesi, 1970'lerin tipik Japon ailesini simgeler. Maruko'nun, bu geniş ailede yaşadığı sorunlar, ailenin genel olarak yaşadıkları, sorunları ve bunlarla nasıl başa çıktıkları, yaşamdan bir kesit gibi verilmiş ama espri ile harmanlanarak. Maruko bir ilkokul öğrencisi dedik. Tabiki okulda da problemleri var. Maruko'nun okul hayatı, arkadaşları ile başına gelenler yine komik bir biçimde hayatın bir parçası olarak izleyiciye sunuluyor.

Sıradan bir kız, ailesi ve arkadaşlarının sıradan, günlük hayatlarını anlatan seri, %39.9 bir oran ile anime olarak, zamanının reyting rekorlarını kırmıştır.

Momoko Sakura'nın Ribon'da yayınlanan aynı adlı mangasından uyarlamadır. Genelde, bir anime klasiği olan Sazae-san ile karşılaştırılır.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.Reply
#2

thank you very much, there are some episodes missing (i think 33 episodes) like episode 133, will you post them please?
Reply
#3

(09-12-2021, 04:33 PM)BELARBIMA Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.thank you very much, there are some episodes missing (i think 33 episodes) like episode 133, will you post them please?

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

no problem with the link Smile
Reply


Possibly Related Threads…
Thread / Author Replies Views Last Post

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)